Moto Serce 2012
Dodane przez dziecipiastow dnia 04/23/2012 23:00

Moto Serce to impreza organizowana przez motocyklistów. MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa - tak o inicjatywie piszą na stronie www.motoserce.pl sami organizatorzy. (...)


Rozszerzona zawartość newsa

Moto Serce to impreza organizowana przez motocyklistów. MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa - tak o inicjatywie piszą na stronie www.motoserce.pl sami organizatorzy.

Podczas tegorocznego MotoSerca zaprezentowała się właśnie Świetlica Środowiskowo-Integracyjna Dom Jana Pawła II w przedstawieniu humorystycznym "Mam Talent".
 W roli głównej wychowankowie świetlicy; dziewczynki z grupy młodszych dziewcząt zaprezentowały układ taneczny, zaś podopieczni z naszego Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych i Ich Rodzin jako podopieczni Świetlicy również wzięli udział w tym wydarzeniu. Patryk dał pokaz jak można być aktywnym poprzez taniec na wózku;-), Łukasz zaprezentował jak świetnie włada paletką do ping-ponga mimo swej niepełnosprawności. Program został wyreżyserowany przez wychowawcę świetlicy Panią Kasię Wójcikowską.

Dopełnieniem pikniku była bezpieczna przejeżdżka dzieci na motocyklach którą zaserwowali organizatorzy.