20 lat minęło
Dodane przez dziecipiastow dnia 04/30/2015 23:00

Za nami uroczystość jubileuszu istnienia Stowarzyszenia "Sprawni Razem"
Nasza podopieczna Agnieszka Chmielecka ujęła to w swych słowach tak.(...)


Rozszerzona zawartość newsa

Za nami uroczystość jubileuszu istnienia Stowarzyszenia "Sprawni Razem"
Nasza podopieczna Agnieszka Chmielecka ujęła to w swych słowach tak.

"20-Lecie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ,Sprawni Razem’’


25.04.2015r, w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie odbyła się uroczystość 20-lecia Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ,,Sprawni Razem’’, na którą przybyło wielu gości oraz darczyńców m.in: Stowarzyszenie Możesz, przedstawicielka P.C.P.R-u, Władze Miasta Piastowa Zdzisław Szuplewski. Swoją obecnością zaszczycił nas również dawny Burmistrz Piastowa Pan Zdzisław Brzeziński.
Na ręce Pani Prezes Ewy Małeckiej składane i odczytane były podziękowania od wielu instytucji m.in., od Starosty Powiatu Pruszkowskiego i pierwszej założycielki Stowarzyszenia Pani Anny Krawczyk-Krzemińskiej.
Podziękowania były również składane dla wielu osób współpracujących z naszym Stowarzyszeniem: Dla Pani Joanny Szczuki i Katarzyny Wójcikowskiej i Pana Tomka - rehabilitanta ze Świeticy, dla Pani Wandy z Miejskiego Ośrodka Kultury, dla Kuby za pomysł z wycieczkami rowerowymi i z basenem i dla wielu innych.
Podopieczni Stowarzyszenia w składzie: Magda, Paulina, Kasia, Emilka, Maciek, Patryk, Rafał i Mariusz, wystawili przedstawienie ułożone pod okiem Pani Katarzyny Wójcikowskiej i Pani Joanny Szczuki ze Świetlicy Dom Jana Pawła II w Piastowie.
Oprócz występu naszej grupy były występy grup tanecznych Grupy Wulkan z Miejskiego Ośrodka Kultury, oraz grupa przedszkolaków z Przedszkola nr.2 Całą uroczystość zwieńczył tort ufundowany przez cukiernię Olczak i Syn z napisem 20Lat Stowarzyszenia.

Agnieszka Chmieleckapozostałe zdjęcia są tutaj