W Lipcach Reymontowskich i Zoo Safari w Borysewie
Dodane przez dziecipiastow dnia 06/13/2015 23:00

W miesiącu czerwcu br. podopieczni naszego stowarzyszenia wraz ze swymi opiekunami byli na wycieczce w Lipcach Reymontowskich oraz ponownie w Zoo Safari w Borysewie. (...)


Rozszerzona zawartość newsa

W miesiącu czerwcu br. podopieczni naszego stowarzyszenia wraz ze swymi opiekunami byli na wycieczce w Lipcach Reymontowskich oraz ponownie w Zoo Safari w Borysewie.
Kasia Wróblewska zapamiętała tę wycieczkę opisując ją tymi słowami....
„W czerwcu udaliśmy się na wycieczkę autokarową do muzeum Reymonta i Muzeum Czynu Zbrojnego w Lipcach Reymontowskich oraz do Zoo Safarii w Borysewie.
Niezwykle zaciekawiło mnie i zainteresowało spotkanie z panem przewodnikiem w Muzeum Reymonta,który w porywający sposób opowiadał o życiu pisarza. Bardzo mi się podobało,wiele zaskakujących informacji otrzymaliśmy. Było dla mnie wiele atrakcyjnych i ciekawych przedmiotów.
Równie ciekawym jak i niecodziennym miejscem było dla mnie zwiedzanie Muzeum Czynu Zbrojnego. Mi najbardziej podobały się mundury. Fenomenalny czołg i samolot. Jestem pod wrażeniem tego muzeum i zbiorów które tam zgromadzono.
W Zoo Safarii w Borysewie do świata dzikich zwierząt zabrała nas specjalna kolejka. Z jej okien mogliśmy podziwiać te piękne niecodzienne zwierzęta. Dla mnie prześliczne,urzekające, a przede wszystkim możliwość bezpośredniego dotyku żółwia stepowego i słuchanie pani przewodnik sprawiło,że cała wycieczka dla mnie była wspaniała,ciekawa,pełna pozytywnych wrażeń,cudowna,pełna bajecznej przygody. Dużo ciekawych rzeczy się dzięki niej dowiedziałam. Było super.

Katarzyna Wróblewska.